Dárkový poukaz, který potěší

Dárkový poukaz do Muzea slivovice

Máme pro vás ideální tip na vánoční dárek – dárkový poukaz pro 2 osoby do expozice Muzea slivovice. Darujte svým blízkým exkluzivní zážitek s vůní slivovice.

Exkurze je rozčleněná do čtyř částí. První zastavení je věnováno historii páleničářství ve Vizovicích na Valašsku a osudů místních páleničářských rodin. Jakmile se za vámi zavřou historická vrata, obklopí vás valašské kopečky a louky. Motivem druhého zastavení je krajina, sady, trnky … Třetí dveře vedou do virtuálního světa. Tento prostor nazýváme pracovně „Švestka“ a to proto, že se návštěvník na šest minut skutečně stane švestkou. Budete se natřepávat na traktoru, stoupat destilační kolonou nebo zrát v dubovém sudu. V poslední části si budete připadat jako u nás v destilérce. Kvašení, destilace, zrání, stáčecí linka. Dozvíte se něco o našich kosher výrobcích, v kvízech můžete otestovat své znalosti a na závěr si můžete vyrobit vlastní etiketu. Tu vám v prodejně vytiskneme a nalepíme na vybranou láhev.

Tím ale exkurze nekončí. Bez ochutnávky by to nebylo ono. Součástí prohlídky je i ochutnávka tří ovocných pálenek a tří typických valašských jednohubek v jelínkovském baru.

Dárkové poukazy můžete zakoupit na našich webových stránkách nebo přímo v prodejně na Malé Straně.

Platnost poukazu je 12 měsíců.

Náš tým je tu pro vás od pondělí do soboty od 11 do 19 h.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Muzea slivovice R. JELÍNEK

Nezařazené

Comments are disabled.